Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megcsinálok napi 30 guggola...

Ha megcsinálok napi 30 guggolast, attól lehet egy kicsit kerekebb fenekem? Kisbaba mellett nem nagyon jut idő 1 órás edzésekre

Figyelt kérdés

Vagy valaki tud valami napirendbe illeszthető látványos gyakorlatot?

Mennyi idő után látszik valami?

Nem vagyok elhizva, csak van egy pici felesleg de tényleg pici 55 kg vagyok 156 cm



#edzés #Nap #popsi #gyakorlat #Fenék kerekítés
aug. 30. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A guggolás nem kifejezetten arra való, de azért valamennyit segíthet. Találsz attól hatékonyabb gyakorlatot is, csak keresgélj egy kicsit. A medenceemlés szerintem hatékonyabb, és az izületeket is kíméli.
aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Veteránmacska válasza:
52%
A legjobb fenék formáló az, ha a feneked érinti a bokádat, és lassan engedd le, és fel, ebből 4x20 ismétlés csinálj meg, 2 napot nyugodtan ki hagyhatsz regenerálódásként.
aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tönkremegy a térded.
aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a térded tönkremehet a guggolástól, azzal vigyázni kell, hogy helyesen csináld.

Feküdj a hátadra, térd behajlítva, talp a földön, tedd le a kezed a földre: emeld meg a feneked amennyire tudod és maradj úgy pár másodpercig. Ezt csináld meg néhányszor.

aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Elfelejtettem, hogy előtte mozogj egy kicsit bemelegítésként.

aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!