Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni lassan 2...

Nem tudok aludni lassan 2 napha hogy akudhtatnek?

Figyelt kérdés
Szoval ma aludtam 2 orat de kelnrm krllrtt hogy tudnek aludnu?

aug. 30. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Reggel hatkor kelni, egész nap fizikailag aktívnak lenni, és este nyolckor be fogsz ájulni az ágyba.
aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs légkondi? Akkor meleged van.

Néha be lehet venni egy recept nélküli nyugtatót.

aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nen tudom mi segitene de nem hinnem h a nelegtol van de bincs itt legkondi de mar erzem a fejembe h faradt vagyok de nem megy es ugy erzem nem a valosagba gagyok nem tudom ni tortenik ami tortenik az megtortent e vagy csak bekepzelem
aug. 30. 13:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el, mert ha ezen görcsölsz, nem fog menni a pihenés. A stressz kortizolt termel, ami éberré tesz. Nincs veled baj, most csak van egy ilyened.
aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne stresszelj rá, mert nem fog sikerülni. Meg kell keresni az okát. Lehetséges, hogy alvászavarod van. Ha tartós menj vele házi orvoshoz, vagy pszichiátriára.
aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már pszichiátriára küldd azért, mert két napja nem aludt! Vegyél be 2 Sedacur fortét, és aludj meztelenül. Korábban ezen a nyáron nem volt már ilyen?
aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Regeben volt ilyen de lehet most idegeseg miatt van
aug. 30. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:

6

Akkor leírom újra:

"HA TARTÓS menj vele házi orvoshoz, vagy pszichiátriára."

mégegyszer:

"HA TARTÓS".

Komoly alvászavar is lehet ebből. Nem küldtem egyből oda, mert 2 napja nem aludt. Volt h 4 napig nem aludtam mégsem mentem pszichiátriára, mert nem gyakori. Tanulj meg értelmezni, aztán vitázni.

aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegesség miatt van, akkor meg annak az okát kell megdolgozni. Van konkrétan egy ok?
aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Uj emberek koze kellett menn3m 3s azert illetve tortent velem par oraja egy buszon torteno kellemetlenseg..
aug. 30. 14:44
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!