Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehetne segíteni rajta?

Mivel lehetne segíteni rajta?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, ovis kora óta ismerjük egymást. Na, neki extrém gyors az anyagcseréje. De tényleg. Naponta 2 - 3 ritkán 4 - szer is mosdóban van. Elég vékony, de mellette sportol. Oviban adódtak belőle balesetek, volt, hogy a játékba belefeledkezve kétszer is bekakilt. De így felnőtt korára is ez van. Sokat van nálunk, és mindig elmegy WC -re. De nem csak itt. AKÁRHOL vagyunk, ott biztos, hogy látja a mosdót. Legyen az Lidl, mozi, vidámpark, vagy utca. Mindig megkérdezem nem bírja - e még, de nem. Nincs inkontinenciája, már nem egy orvosnál volt, azt mondták makkegészséges, egyszerűen vállalhatatlanul gyors az anyagcseréje. Azt mondja, most már hozzászokott, de én ezt nem hiszem el. Vannak valami tippek? Hasonló eset?

aug. 24. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Ne egyen.
aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosok se tudják, akkor mi itt mit mondhatnánk? Ennél nagyobb baja sose legyen!
aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A napi 2-3 teljesen normalis. Nyilvan a ritkan 4 se para. Inkabb az a fura, ha mindig olyankor kell neki,amikor valahol van, hazon kivul - ez esetben psziches okokra gyanakodnek.
aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
2-3? Hogy lehet ennyit szarni?
aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

#4

Normal taplalkozas, pl rostok es eleg folyadek. Elkeserito, hogy ez ennyire megdobbento sokaknak. Az bezzeg nem, amikor 3 napig vagy egy hetig nem szr valaki....


Egyebkent a gyakorisagbol meg nem kovetkezik a mennyiseg, lehet, sokszor kicsit.

aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Én szokok vezetni szarásnaplót! Egy nagy "K", mellé dátum, nap.
aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Ezzel nem lehet mit csinálni, ha kiskora óta ez van, akkor ilyen típus. Ha több orvos sem tudott vele mit csinálni, akkor el kell fogadni, meg kell tanulnia együttélni vele.

Nekem meg a vizelettel van nagyon hasonló problémám, csak nekem óránként kell menni, még más átlagos ember elmegy napi 3-4×.

aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

#7

Hat a napi 3-4x vizeles is messze van az egeszsegestol. Elhiszem, h atlagos, de ez is durva. Nem isznak eleget.

aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
46%
szerintem tekintve hogy kis korában hozzá szokott igy már felnőtt korára ez neki tök természetes , esetleg hasfogó? tudom az fosásra van de hátha segit
szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!