Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hogy fogadná egy orvos...

Azt hogy fogadná egy orvos hogy találtam helyette olcsóbbat ezért nem nála folytatom a kezelést?

Figyelt kérdés
aug. 22. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mondja, hogy ha mégsem lennél elégedett az új orvossal, akkor szeretettel vár vissza az új betegekre vonatkozó magasabb ársávban.
aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális esetben nem közölsz ilyen hülyeséget, maximum annyit, hogy nem tudsz többet jönni hozzá egy ideig


Márcsak azért is értelmesebb így intézni, mert az "olcsó" doki sok esetben nem ér semmit, kénytelen leszel visszamenni az elözöhöz. Ha ilyensértö modorban mégy máshoz, nagy esélye van, hogy többé nem fogad, te meg ott vagy orvos nélkül.

aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell indokolni.
aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, van aki aláírat veled egy olyan papírt, hogy vállalod a kezelést vele végig, bár ezt nem tudom hogy hajtja be rajtad, ha nem mész vissza és máshoz mész. Nem kell mondani semmit, ha szándéknyilatkozat nincs, elmész egy másikhoz, de amúgy csak most mondom, hogy megkezdett kezelésnél nem lesz olcsóbb más sem.
aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Általában megértőek ilyen esetben. (Nem mindig) Én azért tartanám a kapcsolatot a régi dokival is, szükség lehet rá.
szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!