Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van egy két ősz hajszálam,...

Ha van egy két ősz hajszálam, akkor mennyi időbe (évbe) telik mire teljesen beőszülök?

Figyelt kérdés

aug. 19. 03:00
 1/9 A kérdező kommentje:
19/L 🥲 és hosszú a hajam
aug. 19. 03:09
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Előre nem lehet tudni, de valószínűleg hamarabb leszel ősz, mint a legtöbben.
aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem biztos hogy beőszülsz. Másnak is jelenik meg 1-2 szál akár 17 évesen is! Majd 30-35 felett láthatod hogy sűrűbb lesz, és ahogy közeledsz a 40-hez évről-évre kúszik fölfelé, de ez csak egy tipp!
aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés. Lehet, hogy most random megjelent pár ősz szál, de aztán majd negyven akárhány éves korodig alig lesz több. Itt nem egy egyenletes folyamatra kell gondolni.


Már amúgy az bebizonyosodott, hogy az őszülés minimálisan visszafordítható is, például én is találtam a hajamban olyan szálakat, amiknek a vége ősz volt, a töve meg már újból barna (34 vagyok).

aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két olyan ember is volt aki agykontrollal eltüntette.
aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 40 évesen kezdődött. Most leszek 42, és csak pár szállal lett több azóta, még mindig csak a homlokom körüli részen van egy kevés ősz rész. Nő vagyok.
aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Én mondom hogy fessed. Pasiknak még elmegy de nőknek ritkán áll jól.
aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fogom festeni :)
aug. 20. 14:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő dehogynem áll jól, egy csomó fiatal (20-30) éveseknek jól áll
aug. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!