Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nincs orrpolipom vagy...

Ugye nincs orrpolipom vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Már kb. 2 napja be van dugúlva a jobb oldali orrom, mintha náthás lennék, de semmi más bajom nincs. Tegnap kifújtam (bocsi itt egy kicsit undi lesz...) abból az orromból nagy nehezen amin nehezebben kapok levegőt a taknyomat, és nagyon sok jött ki, elég "vastag" is volt, de nem volt csúnya színe, sima átlátszó. Ezután kis időre jobb lett, és most éjjelre elkezdtem újra nehezebben arról az orromról levegőt kapni. Utána is néztem mi lehet ez, és azt írták hogy orrpolip lehet...nemtudom amúgy az mi, de nagyon furának hangzik:((


Mit tegyek?...


16/l



aug. 19. 01:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Mostmeg azt olvasom hogy mennyire rossz ez az orrpolip műtét, és hogy valami tampon is van amit ha kiszednek az orvosok az nagyon fáj, és ömlik ki a vér az orrukból, nem akarok orrpolipos lenni nem akarok műtétet meg ilyen tampont 😭😭😭
aug. 19. 01:49
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem eltudnám magam sírni mégis miért alakulhatna ki nekem orrpolipom főleg ennyire váratlanúl 😭
aug. 19. 01:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok elaludni, mert mintha nyomást éreznék felűl az orromba vagy mi...
aug. 19. 03:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből ördögöt festeni a falra.

Menj el fül-orr gégszhez, csak ő tudja megmondani.

aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!