Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasonló megoldást mint a...

Hasonló megoldást mint a gondosóra?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írtam mert sok anyuka egyedül van sok időt a gyerekével, mint ahogy én is és állandó mumus nálam hogy mi lesz ha velem történne valami? Megvan neki mondva hogy ha fekszek a földön nem szólok hozzá akkor mennyen átt a szomszédba 90%ban otthon vannak nyugdíjasok. De tartok tőle hogy mi lenne ha mégse menne átt.

A gondosóra szerintem nagyon jó dolog de sajnos azt fiatal nem vásárolhat.

Szóval ez helyett valami hasonló megoldás érdekelne.



aug. 13. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apple watch van, érzékeli, ha elesel, és ha nem reagálsz, riasztja a 112-t, vagy a beállított családtagot
aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ha érzed, hogy jezdesz rosszul lenni akkor még te magad átmész a szomszédba szólni (ő valószínűleg vagy behív titeket vendégségbe és szem előtt leszel vagy azt mondja, hogy mondjuk óránként kopogj be, hogy minden rnedben van-e, és ha egyszer nem mész onnan tudja, hogy baj van) Vagy ugyanezt lehet akár baráttal, rokonnal is, hogy felhivod bizonyos időközönként és ha nem jön hívás akkor intézkednek (vagx akár egyszer felhivod, vonalban maradtok de mindketten csináljátok a dolgotokat csak nem rakjátok le, és ha egyszer csak nagy csönd, abból tudni fogja hogy baj van.



De egyébként ez a gondosóra azt tudja, hogy megnyomod a gombot ami átirányít egy diszpécser- központba és ha indokoltnak látják, akkor majd ők továbbkapcsolnak a mentőkhöz. Ezt te megoldhatod annyival, hogy mikor olysn rosszul érzed magad, hogy indokoltnak találnád megnyomni az órát, akkor te magad tárcsázod a 112-t és az ő diszpécserüknek elmondod mi a probléma

aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél idős ember személyében, és használd te.

Úgysem fogják azt mondani, hogy hoppá, Ön nincs regisztrálva, legyen kedves meghalni.

Úgy is ki lehet játszani, hogy azt mondod, tényleg nem te használod, csak nálad maradt véletlenül, mert uszodába ment az idős ember, akinek a nevén van. Ez esetben az ismerősöd legyen, akinek a nevén van, hogy ugyanazt mondjátok.

Meg is érdemlik egyébként, azt hittem, x kor felett ingyenes, alatta fizetős, azt nem tudtam, hogy nem is lehet fiatalnak. Ja, oké, akkor hazudj, kit érdekel...

aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Telefonnal meg lehet oldani automatizáló programmal, a telóban megvan minden ehhez szükséges dolog. (Giroszkóp, SIM-kártya stb). Én pl riasztónak használom a kocsiban, bizonyos gyorsulásérték felett felhív engem a másikon.
aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is apple watchom van. De egy asztal terítő cserénél is azt érzékeli hogy elestem. Ha pedig valóban elesek, azt meg nem érzékeli. Ugy hogy ennyit az Apple Watchról!
aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

5.

És arra mit lép, ha asztalterítő csere közben esel el?

aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!