Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 1 hónapja volt vastagbél...

Kb 1 hónapja volt vastagbél gyulladásom és azóta már jól voltam…kb 2 hét alatt meggyógyult ettem normális ételeket nem volt már semmi problémám?

Figyelt kérdés

Viszont most kb 4 napja bármit eszek át megy rajtam

Amint eszek nagyon zuborog a hasam és kb 1,5-2 óra múlva lágyabb széklettel kijön

Ma voltam hasi UH-n azt mondták minden rendben már nincs gyulladás sem semmi

Szerintettek mitől lehet ez?



aug. 8. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Vastagbél tükrözésre kell elmenni, minél hamarabb.

Ott minden kiderül.

aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Félek tőle picit megmondom az őszintét…de egyébként egy orvos sem ajánlotta eddig nekem

Nem lehet azt valahogy másképp kivitelezni? Máshol nem látható az amit ott látnak?

aug. 8. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Máshol nem látható, sem az UH sem a CT nem annyira megbízható, mint a tükrözés.

Magánban voltál orvosnál?

aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka a vastagbélgyulladásnak? Az kiderült? A vastagbélgyulladás visszatérhet, krónikussá válhat, ha pl. ételintolerancia az oka. Hasi UH-val nem lehet megmondani, hogy van-e vastagbélgyulladásod vagy nincs, csak tükrözéssel. Ott kideríthetik azt is, hogy ha van, akkor mi lehet az oka. Sajnos szükség van a tükrözésre.
aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valami vírust kaptam el elvileg és az okozta uh kimutatta hogy körkörösen meg van vastagodva illetve gyulladt

De eltelt 1 hónap és már nincs gyulladás sem semmi más elvileg

aug. 8. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az, hogy elvileg.

Nekem úgy derült ki a vastagbél rák szeptemberben, hogy előtte pár hónappal az UH semmit nem mutatott!

Ne bízz meg az UH vizsgálatban, mert nem biztos, hogy jó ötlet erre alapozni.

aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!