Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fokhagyma kapszula mire jó?...

Fokhagyma kapszula mire jó? Van értelme szedni?

Figyelt kérdés
aug. 8. 09:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, mindenkinek ment a zöld kéz😉
aug. 9. 15:32
 22/27 anonim ***** válasza:

Én ezt szedem:


[link]

[link]

aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
2-3 naponta elég.
aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A fokhagyma olajos kivonata zselatin kapszulába töltve. Olyan 4-5 gerezd fokhagymának felel meg. Nem büdös, de a gyomorból később feljöhet a szag.


"A fokhagyma segít fenntartani a szív, erek, légutak és a máj egészséges működését. A fokhagyma hozzájárulhat a bélrendszer mikrobiológiai egyensúlyának fenntartásához valamint a káros mikroorganizmusok (gombák, baktériumok) elleni védelméhez. A fokhagyma támogatja a szervezet saját védelmi rendszerét."


"A fokhagyma - amellett, hogy a magyar konyha egyik legjellegzetesebb fűszernövénye - az egyik legrégebb óta használt gyógynövény is. A tradicionális gyógyászat szerint hatóanyaga hozzájárul a normál koleszterinszint és a normál vérnyomás fenntartásához."

aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
#22 én is a Jutavit fokhagyma kapszulát vettem, mi a véleményed róla?
aug. 9. 15:59
 26/27 anonim ***** válasza:
Teljesen jó! Ugyanolyan mint a Bano csak óccsó! Bano nagyon drága lett! Hajrá!
aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat 🙂
aug. 10. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!