Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontérzékenyek! Ti mit...

Katona Dius kérdése:

Frontérzékenyek! Ti mit használtok gyógyszer helyett?

Figyelt kérdés

Ahogy haladok előre a korban, (pedig még csak 32 vagyok) minden évben egyre rosszabb. Most is már hetek óta majdnem minden nap fáj a fejem, mert szórakozik az időjárás, de nem akarok állandóan gyógyszert bekapkodni.

Ki milyen alternatív megoldásokat használ? Kinek mi vált be?



júl. 31. 15:26
1 2
 1/13 anonim válasza:

Amiket lehet csinálni:

- hideg vízzel való hajmosás, ha azt szeretnéd, hogy az agyad azt érzékelje, mintha nem lenne hőség, de ez csak rövid időre használ.

- meleg vízzel fürdés + hajmosás, az a fejfájás ellen jó, és közben dörzsöld a fejbőrödet alaposan, de ez nyilván a hőérzetet nem szünteti meg.

- a zöldtea az, amit még tudnék fejfájás ellen tudnék javasolni.

- Levendula, annak illatának belélegzése, az ami még segíthet.

- illetve a fejfájás fő oka, hogy az erek kitágultak a fejedben és az agyadat nyomják, ezen úgy tudsz segíteni, hogy forró vagy szinte forró vizet engedsz egy lavorba, és kiáztatod a lábaidat. Így a hő hatására, a lábadban tágulnak ki az erek, és nem a fejedben. Jobb lesz, hidd el.

Jobbulást!

júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, nem attól fáj. Napok óta nincs front.
júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, merre hogy, de itt a nappali és az éjszakai hőmérséklet között 20 fok eltérés van, illetve holnapra vihart is mond.

Az időjárás előrejelzés hidegfrontot jósol.

júl. 31. 20:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Az lehet, de hétfő délelőtt óta akkor sincs front.
júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tartom kizártnak, hogy más miatt fáj. Igazából csak az érdekelne, milyen módokat lehet használni gyógyszer nélkül. Az elmúlt napokban annyi gyógyszert kellett bevennem, hogy már sokallom.
júl. 31. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező:)

Nekem 1,5 hete folyamat fáj, szédülök a látásom is romlik mellé… szörnyű. 30 éves vagyok, és brutál ez időközönként.


Ha bárki okos lenne, előre szólok, elég sok vizsgálaton voltam… pszichésen is.. koponya ct, vérnyomás, ekg.. de van amikor 2 hétig is simán mindennap előjön.

aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden napot egy nagy bögre (lehetőleg meleg) itallal kezdek. Legalább 4-5 deci legyen!
aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl csontkovacs szokott segíteni.

A migrén a megfeszített izmok miatt alakul ki tarkóban, és az egész fejem fájt

aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok. En ma oktatáson voltam, és ahogy figyeltem és folyamat kaptam az infot, egyszer csak elkezdtem szedulni, es azota tompa vagyok es a fejem is faj.. vettem be egy gyogyszert, varom a hatasat..

En kezdek migrenre gondolni teljes mertekben…

aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igyál! Többet és folyamatosabban! Vizet! :)
aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!