Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet körülbelül...

Mennyibe kerülhet körülbelül a naponta cserèlendő kontaktlencse? (Havi adag)

Figyelt kérdés

júl. 26. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
1 day acuvue moist- ot használok, egy havi adag 13.000Ft
júl. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

13260 Ft volt egy hónapja a Vision Expressben.

A havi lencsés előfizetésem 3480 Ft. Anyagilag nem éri meg a naponta eldobható, én csak olyankor szoktam használni, ha strandra vagy nyaralni megyünk.

júl. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nézd meg a neten... Olyan nehéz ez??? 😑
júl. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Egy 30db-os napi kencse 5-7 ezer ft. Ha tórikus az drágább, 7-8 ezer.

Nézd meg az eoptikán, vagy az alensan, szerintem ott a legolcsóbb,gyors a szállítás.

júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
4, Csak azt ne felejtsd ki, hogy két doboz kell, két szeme van az embernek...
júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon változó, a lencse márkájától és minőségétől függ. A sima lencséknél esetleg mevéri a napi lencse, mert kényelmes, hogy nem kell tisztítani, tárolni, és elviselhető az ár különbözet. Tórikus és multifokális esetén a napi sokkal drágább, multifokálisnálnem is minden fajta létezik napi lencsében, pl. ha domináns és nem domináns szemre korrigálnak, nincs napi lencse, csak kompromisszumos megoldás, nálam is ez a helyzet, marad a havi. Ahogy 4-es írta, nézd meg a két nagy webáruházan, de az alensával nekem rossz tapasztalatom van, azeoptika viszont nagyon korrekt cég.
júl. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért nem havi lencsét rendelsz, ami sokkal jobban megéri?

Persze megértem, hogy hasznos szokott lenni a napi lencse (főleg nyáron), ha strandra mész, úszol stb. Viszont "általános" használatra szeretnéd anyagilag sokkal kedvezőbb 3 havi lencsét venned, mint napikat. Viszont ahogy már írták előttem is, ez több mindentől függ. Milyen márka stb. és az első hetén kell is próbálnod, mert nekem például a napi lencsékben nem az a márka jött be, mint amit használok havi lencsében.

júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!