Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ezzel a körömmel, és...

Mi lehet ezzel a körömmel, és mit csináljak vele? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

Pár hete észrevettem h a mutatóujjamon horpadtan nő a köröm, aztán a bal széle lett fehér, most már az eleje is. Mi ez, valami gomba? Majd elmúlik, vagy mit csináljak vele?

Előre is köszi.



#köröm #körömgomba #kézköröm
júl. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, begombásodott. Kend be pl. Canesten kenőccsel. Az a bőrödet meg fogja gyógyítani, de a körmödre kevés lesz. Megpróbálhatod valamelyik gomba elleni körömlakkot, de biztos eredményt a belsőleges kezelés ad csak.
júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden nap lógasd bele hypoba.

Tudom, jönnek a hüledezők, de leszarom... az minden retket kinyír, a bőröd/körmöd pedig kijavítja magát.

júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, egyes! napok óta most találtam meg a teafaolajat, bekentem vele, rákeresek akkor a Canestenre is. Belsőleg mi jó az ilyesmire? Gondolom, attól lett, hogy félreettem, de korábban mindig csak fájt töle a körmöm széle, ilyen ronda sose lett.

Neked is köszi, kettes, ilyen bátor én nem vagyok :D

júl. 22. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A teafaolaj is jó lehet, próbáld meg. És ami fontos, hogy azt a körömrészt, ahol a szélén a fehér rész van vágd le! Viszont után az ollót fertőtlenítsd, mert átviheted vele máshova is a gombát.
júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ismét! Reggel is bekentem vele, de jó h mondod az ollót, eszembe sem jutott. Hagynom kell még picit nőni, mert mindet nem tudom most nem tudom levágni.
júl. 23. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!