Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ennyire rendszertelen a...

Miért ennyire rendszertelen a menstruációm annak ellenére hogy ki vizsgáltak és minden rendben van?

Figyelt kérdés
Na szóval.. az elmúlt fél évben nagyon rendszertelenűl járt a menstruációm,volt hogy 29,34,37 napra jött meg. Azt tudni kell hogy babát szeretnénk nem jött össze egyik hónapban sem,viszont a múlt hónapban volt 3 pozitiv tesztem de rá 5 napra el kezdtem vérezni voltam nőgyógyásznál azt mondta nem lát semmit,akkor el döntöttem hogy megnézetem a hormonaimat,pajzsmirigyem hogy nyugodjak meg hogy minden oke. MINDEN VIZSGÁLAT TÖKÉLETES,ennek ellenére itt vagyok megint hogy nem jött meg még mindig ebben a hónapban 38 napja kezdődött az utolsó menstruációm,csináltam tesztet,csont pozitiv..

júl. 22. 13:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg ecoztak,méhem,petefészkeim tiszták,ilyen téren sincs probléma…mellesleg volt egy időpontom 2 hete hogy csináljak méhnyakrák szűrést de késett a mensim és pont akkor lettem beteg mikor volt az időpontom most meg megint késik sokat s ha meg jön a héten megint nem tudok menni.. kész vicc… valaki járt még így?
júl. 22. 13:14
 2/2 A kérdező kommentje:
Csont negatív** bocsi félre írtam
júl. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!