Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta borzasztóan fent...

Napok óta borzasztóan fent van a savam,és a torkomat is marja. Bevettem ma két Quamatal tablettát, el is tudtam tőle menni mosdóba. Az mitől lehet,hogy egy adag cuccon belül egyik része "kenhetős" állag volt sárga színnel,másik fele szilárd és barna?

Figyelt kérdés
Annyira savas vagyok, hogy amikor kinyitom a számat,érzem,mintha acetonos valamivel marnák végig,és a mellkasom is nagyon fáj. Gondolkozom rajta,hogy le kellene mennem a háziorvoshoz,hogy utaljon be valamerre, de addig is szeretném tudni, hátha valakinek volt hasonló,hogy ezt mi okozhatja? Egyébként, napok óta szorulásom volt,és állandóan morgott a gyomrom, puffadt is vagyok. Étel válthatja ki ezt? De ha a napokban nem ettem olyan dolgot,akkor miért kínoz még mindig,miért nem múlik el? Sajnos,az alvásra is kihatással van a dolog,mert amint vízszintesbe fekszem,fokozódik a mellkasi fájdalom,és a torkom is fáj. Emellett rekedt vagyok, majdnem egész nap,és száraz,ugató köhögésem van.
júl. 22. 02:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt egyértelműen az orvos fogja megoldani. Egy rakás kivizsgálást kell elvégezni rajtad. Vesznek vért, endoszkópia, régebbi leletek átnézése...
júl. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ülve aludni és menj orvoshoz.
júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!