Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pénteken lesz kisfiam mandula...

Pénteken lesz kisfiam mandula műtétje(orr,garat) 3éves lesz. Aki átesett már rajta ekkora gyerkőccel,mit lehet neki mütét után enni,inni? Mivel készüljek? Köszönöm elöre is!

Figyelt kérdés

júl. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Majdnem eltaláltad a kategóriát.


Nekem nem volt, gyerekem meg nincs, szóval sokat nem tudok róla, csak annyit tudok, hogy annak idején nővéremnek kivették. Mamám úgy tudta, hogy hideget kell enni utána, ezért el akarta vinni fagyizni, az orvos meg mondta, hogy na akkor még most álljon meg a fáklyás menet, nem megy senki fagyizni.


Szóval hideget/fagyit nem. 😁 Többet nem tudok.

júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak 4 évesen volt orrmandulakivétel, nekem 3 évesen orr+garatmandulaeltávolitas. A saját műtétemre értelemszerűen nem emlékszem, kicsi voltam. De ahogy anyukám mesélte, fagyit nem lehetett.

Folyékony, pépes étrend, kerülni a túl forró, túl fűszeres kaját. Műtét után 10 napig-2 hétig nem szabad magasba menni, ugrálni, túlzott testmozgast végezni.

júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orrmandulája nagy eséllyel visszanő majd... szóval ja, van értelme kirángatni.
júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvolt a műtét.9kor volt a műtét lézeres garatm.eltávolítás de nem teljesen csak lesímították,orrm.teljes eltávolítás. Elsőnek vizet utána teát adtak neki,délután 4kor már zsemlét.tegnap mondták h aznapra még mellőzzük a tejterméket..szerintetek ma már lehet fogyasztani? 2nap telt el mütét óta
júl. 21. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még pár napig mellőznèm a tejtermékek adását. Lányomnál egy hetet mondtak. Jobbulast.
júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tejet adtam neki reggel,joghurtot mas tejterméket nem.
júl. 22. 08:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!