Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábszag/izzadásra megfelelő...

Lábszag/izzadásra megfelelő szerek? akinek szokott ( Milyen időközönként fordul vagy fordult elő) vagy volt ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés
Férfiak és Nők, akiknek szokott előfordulni lábszaga, lábizzadása vagy akinek volt, annak milyen időnként fordul vagy fordult elő, persze mosdáson kivűl ki mit ajánlana? tanácsokat megfogom köszönni!

júl. 17. 15:44
A kérdező szavazást indított:
Fiú/Férfi Sűrűn, mindig izzad, büdös!
Fiú/Férfi Gyakran izzad, büdös!
Fiú/Férfi Ritkán izzad, büdös!
Fiú/Férfi Nincsen szaga!
Lány/Nő Sűrűn, mindig izzad, büdös!
Lány/Nő Gyakran izzad, büdös!
Lány/Nő Ritkán izzad, büdös!
Lány/Nő Nincsen szaga!
5 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Kérném majd a kötekedő és rossz válaszokat mellőzni!

Olvastam hogy a Sana lábspray nagyon hatásos, mennyire igaz?


Nagyon megfogom köszönni a segítő válaszókat..

júl. 17. 15:45
 2/13 anonim ***** válasza:

Ninca ilyen panaszom, de rengeteg olvasok hasonlo dolgokrol.

Megfelelő taplalkozas, megfelelő ruhanemű, es labbeli hasznalata. Ha ezek sem segitenek, termeszetes dolgokkal probalkoznek. Szodabona hasznalata, ecetes oblites labra, illetve ruhanemu ecetes oblitese (hagyomas oblitot nem hasznalva) Van még 1 amit kiprobalnek, vagy bejon vagy nem.. lehet kapni sokristaly deot. Natur so kb. Es azzal kennem be. (Nekem honaljra bevallt)

júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ferfiként fiatal koromban nagyon büdös volt, a Sana rengeteget javitott a dolgon, később kinőttem. Sanat azert még néha használom.


Ami még fontos, a jo minőségű zokni és cipő

júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Időnként formalinos lábfürdőt kell venni.
júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pamut zoknit és jól szellőző cipőt hordj, illetve legyen egy váltás cipőd is. Így az egyik tud szellőzni, amíg a másikat hordod. (24 óra kell nekik legalább.)


Nekem alapvetően nincs kellemetlen lábszagom. Ha cipőben dolgozom legalább 8 órát, és pörgős, mászkálós munkát végzek, akkor természetesen beleizzad a lábam. Olyankor a munka végén zuhanyzom, és most a meleg miatt szandált veszek fel. A cipőt pedig befújom Sana cipőszagtalanító sprayvel, és hagyom 24 órát levegőzni.

júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha elmondanám az én módszerem, itt is olyan vitát robbantanék ki, mint már sok más kérdésnél is. 😂
júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nekem külön zoknim van rá, nekem bevalt.

Ha erdekel elkuldom, nekem podológus ajánlotta.

aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miert kell ilyen gusztustalan kérdést tobbszor is feltenni? Erre izgulsz?


Talán ha nem lennél elhízva, nem dohányoznál, nem zabálnál összevissza minden sz.rt és felvennél pamut zoknit, akkor nem lenne ennyire budos a lábad.

aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
8# Undorító válasz volt tőled, a te és kőagyú pajtásaid troll válaszai miatt, romlott az oldal és már félnek bármit kérdezni, mert a farkast kell kiálltani azonnal...
aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es, te ugyanazt az oldalt nézed?


Ez az ember havonta teszi fel ugyanezt a kérdést, ugyanilyen szavazással, hiába írnak rá 20-an normális választ. Szerinted normális, aki ennyi tanacs alapján is még mindig a budos lábáról kerdezget?

Valami mentális gondja van, úgyhogy erre már nem lehet mást írni.

aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!