Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon a dokik nem látták vagy...

Vajon a dokik nem látták vagy igazuk van ?

Figyelt kérdés
Voltam korházban valamelyik nap és vakbél gyulladás gyanúval mentem be a doki csinált egy ultra hangot és ki jelentette hogy nem látja rendesen a vakbelem és hogy csak aprobb foltokat lát belőlle majd miutánn vége lett az ultra hangnak akkor azt mondták hogy csak fertőzés de a tünetek azok: a hasam jobb also része nagyon fáj, székletem utoljára 2 napja volt, lázam 39.1 volt 39.9 tegnap ejjel meg 40.3 igy mit tegyek és ha az van csak nem látták ?

júl. 13. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész újra a sürgősségire.
júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott voltam meg nyomkodták a hasam és enny csak nem értem hogy ha aprobb foltban látta a vakbelem honnan tudja mi a szitu ?🙄
júl. 13. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad valamelyik nap voltál ott, azóta nincs székleted, be is lázasodtál, ezért menj be újra ezekkel a romló panaszokkal.
júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat meg probálom köszi
júl. 13. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Be kell menni, hogy rosszabbul vagy. Vérképet is kellett volna csinalniuk..
júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5/5nem csinaltak ver kepet csak ultra hangot meg megnyomkodtak a hasam
júl. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!