Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdvözlök minden olvasót. Kb...

Üdvözlök minden olvasót. Kb 1 hete 90-100 de van mikor több a pulzusom mi lehet az oka ? Több infó lejjebb ...

Figyelt kérdés

Üdvözlök minden olvasót !


Az lenne a problémám hogy kb 1 hete 90-100 de van mikor 100 feletti pulzus eredményt kapok ha lemérem a vérnyomásomat.

Viszont az tudni kell hogy panel lakásban lakom és nincs semmilyen klíma berendezés és nem kell mondanom hogy 35-36 fokokban milyen elviselhetetlenek a napok ( logikusan arra gondoltam hogy ez miatt emelkedhetett meg a pulzusom ) azt is tudni kell hogy pánigbeteg vagyok és mikor már mérném le a vérnyomásom azon izgulok,félek hogy mi lesz az eredmény.

Azt is tudni kell hogy kb 3 éve nem edzek kb hetente 1x mozdulok ki a lakásból az is kb 15 perc séta és eléggé sresszes életet élek.

Ezek információk tudtával "normális" e hogy a pulzusom magasabb az átlagnál ?

Kérem azt ne írják hogy sportolni kéne meg nem sresszelni egészségesen élni igen ezt én is tudom és csináltam is de most elég rossz állapotban vagyok mivel sok mindenen keresztül mentem és sok mindent elvesztettem .. 3 év alatt

Válaszukat előre is köszönöm.

31 F



júl. 10. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Meleg is felnyomja + vizet párologtat. Több víz mert az meg leviszi!
júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen azóta sokkal több vizet iszok és elhagytam a cukros üdítőket.
júl. 10. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg a koffeint is mértékkel, ha kávé akkor helyette cikóriás kávét (20-40% kávé) vagy koffeinmentest.


Helyes!

júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan típus vagy aki ilyen pörgős-tüzes (a traumáidat leszámítva) akkor nehezen is bírod általában a meleget, ilyenkor hűteni, nyugodni, csillapodni kell. De néha azért jó ha kimozgod magadból a feszültséget, csak nem ilyen dög melegben.
júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ,figyelembe veszem minden javaslatot ...Kávét nem iszok szerencsére se energiaitalt.
júl. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!