Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kislányom mindkettő fülében...

Kislányom mindkettő fülében tubus van.a medencében futott egy kört, természetesen félig elmerült!! A mütét után azt mondták víz ne érje, de azt nem ha mégis éri mi a teendő?!

Figyelt kérdés
júl. 7. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk hívjad fel a kórházat és kérdezd meg az orvosokat.
júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Mi a francért nem lehet odafigyelni?


Hívd fel a kórházat/orvost.

júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Felhívtam a védőnőmet,aki megnyugtatott, hogy ez sajnos,ha figyelünk ha nem előfordul,mert EMBEREK vagyunk!!Ha semmilyen tünet nincs akkor nincs teendő!!

Természetesen rá pár napra bevittem a fül-orr gégére, ahol csak mosolyogtak és azt mondták -idézem- “igen ez szinte mindenkivel előfordul.”

Semmilyen magyarázkodásra nem szorultam, nem ezért írom ezt, hanem azért,mert emberek olyan stílust engednek meg maguknak(ráadásul tudatlanul), hogy nemis hiszem el!!

Remélem aki hasonló cipőbe kerül,annak tudok segíteni ezzel a kommenttel.. mert a többieké csak a helyet foglalja!!

júl. 30. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!