Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi vált be nektek aranyérre?

Mi vált be nektek aranyérre?

Figyelt kérdés
Egy ideje érzem, régóta viszket. Nektek mi vált be ellene? Javult valamelyest a helyzet nálatok?

júl. 5. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Orvos.
júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Gondolkoztam kenőcsön, vagy kúpon, ezek nem oldják meg a problémát? Hemostop kenőccsel szoktam naponta többször kenegetni.
júl. 5. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Reparon. Terhesség hozta ki kétszer, ha kentem jobb volt, nem vérzett. Sajnos ahogy elfelejtettem használni, vissza is jöttek a tünetek.
júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vény nélküli szerek nem hatottak. Mint kiderült azért, mert belső aranyerem is volt.

Az orvos Doxiproct Plusz kenőcsöt írt, és Detralex kúrát javasolt, 2 nap alatt érezhető volt a javulás.

júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Orvos mindenképp nézzen rá. Te diagnosztizálhatod magad napestig, de sem képesítésed nincs, sem rendes rálátásod. Ahogy #4 is mondta, akár belül is lehet neked ott valami.


Ha sikerül is kezelned a tüneteket, attól még nem biztos, hogy meg tudod szüntetni a teljes problémát - az meg visszajöhet, akár még rosszabbodhat is.


Nekem is van ott lent valami problémám. Azt kenegethettem volna otthon napestig, nem segített volna.

Az elpazarolt idő és pénz helyett elmentem dokihoz, pár hét múlva le is kapják.

júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Szia! Nekem most jött ki 8. Ra egyből sürgősségire küldtek Pécsen történt ez, anyum mesélte hogy neki is volt ez altatnak stb még meg műtenek mondom oke, elmentem és semmi érzéstelenítés se altatás csak fel akkarta vágni én pedig be sokkaltam és a hülye k@@a azt mondta hogy a fájdalmam szorozzam meg 1500al és olyan lesz műtét után 😅 1 hónapig volt kint nekem, amúgy ha vérzik kifakadt az jó jel gyógyul az orvos szerint
júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!