Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan használjam az MBT-t?...

Hogyan használjam az MBT-t? Külföldön vettem, nem kaptam hozzá tájékoztatót.

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

külső talpélre lépj, először csak 1-2 óráig viseld, később lehet FOKOZATOSAN nyújtani a viselés időtartamát. Vigyázz, pontosan lépj, óvatosan, nagyon könnyen megrántja a bokád! Gördülj végig a talpadon, ne csak lecsapd a földre! Sarokra lépj, külső talpélen végiggördülsz, majd lábujjakra érkezel!

Kimerítő, de remélem, segítettem:) Kellemes MBT viselést:)

2010. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá semmi extra hókuszpókusz szerintem.

Nekem komoly lábproblémáim voltak,ha sokat jártam,akkor elviselhetetlenül fájt a lábfejem,ezért vettem én is ilyen cipőt.

Én nem gatyáztam vele,hanem rögtön normálisan viseltem,egész nap rajtam volt.

Akkor megváltás volt,de aztán eltelt egy hónap és a lábam újra fájni kezdett és már fájt a térdem is és elkezdett furcsán kattogni.Ekkor vettem egy sima lapostalpú cipőt és azóta semmi baja a lábamnak :)

2010. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pontosan EZÉRT kell "hókuszpókusz". Hogy ne fájjon hordása közben. Amúgy nagyon sokat tud rontani egy ilyen speckó cucc, ha rosszul van hordva. Derék gondok, rossz esetben porckorongsérv... Én inkább betartanám a leírást, mint saját szakállra "hátha működik így is, ki nem szarja le, mit mondanak az orvosok, meg fejlesztők, akik kitalálták" próbálgassam, aztán csak rontson. Lehet úgy is, de szerintem csak sima mázlid volt, előző.
2010. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!