Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Fenistil gél már miért nem...

A Fenistil gél már miért nem olyan hatékony, mint régebben?

Figyelt kérdés

Emlékszem, mikor gyerekként használtam, mindig adott egy hűsítő érzést, ami enyhítette a viszketést.

Nagyon rég használtam ilyet, azonban a szúnyogok úgy összecsípték a lábam, hogy kénytelen voltam venni. Úgy érzem semmit nem használ. :( Hiába kenem be az érintett helyet, semmivel nem jobb. Ugyanúgy borzasztóan viszket.

Esetleg van valami jobb alternatíva?

Én is hibás vagyok, mert mikor kértem a gyógyszertárban, mondták, hogy tudnának ajánlani jobbat. De mivel ezt ismertem, ezt vettem. Sajnos.. És nem is volt olcsó, hogy most meg kidobjam.



júl. 1. 21:53
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a Fenistil sosem használt erre, sem semmilyen gyógyszertári csípés elleni cucc, ez mind lutri. Egyedül nekem az enyhén forró víz használ csípésre,de a Beurernek van a csípés elleni készüléke, ami hővel csökkenti a duzzanatot és viszketést, nekem ilyen van, az is használ, ezek a kenceficék csak pénzkidobásnak jók.
tegnapelőtt 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy használ, csak a hűsítő érzést nem adja meg, mint régen.
tegnapelőtt 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én tegnap már kínomban hideg vízzel borogattam, mert nem használ ez a hülye Fenistil.

A bokám rettenetesen össze lett csípve. De a combom sem jobb. Tele vagyok szúnyogcsípéssel és borzasztóan viszket.

tegnapelőtt 13:44
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Meleg-enyhén forró vízzel, amit még el tudsz viselni és ami nem éget meg, azt kell ráfolyatni óvatosan csapból vagy zuhannyal és enyhíti a viszketést.
tegnapelőtt 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet! Este mindenképpen kipróbálom!
tegnapelőtt 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Citromlé (citrom leve), szódabikarbónás víz, teafaolaj(os víz)
tegnap 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!