Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdhajlatban fájdalom?

Térdhajlatban fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma délelőtt kezdődött egy kicsit éles, kisugárzó fájdalom a térdhajlatomban. Teljesen független a mozgástól , ugyanúgy előjön 1-2 percenként ülés közben meg járás közben is. Kívülről semmi nem látható ,se dagadás se duzzanat. Természetesen ha nem múlik, írok az orvosnak, de érdekelnének a tapasztalatok. Köszönöm előre is!



jún. 30. 19:13
 1/4 anonim válasza:
Teljesen ugyanez van velem is. A bal lábad neked is?
jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a bal egyébként, igen. :))
jún. 30. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a térdhajlat hátsó külső részén fáj. Ha hasonló a fájdalom helye érdekelne, hogy mit lehetne ellene tenni. Orvoshoz eddig nem fordultam.
tegnapelőtt 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A térdhajlat hátsó külső részén ami fáj az iliotibialis szalag (ITBS). Találtam rá sok tornát, ami mind nyújtás és hengerezés.

Segít, teljesen elmúlik, de terhelésre, egy idő után ismét fáj. Szintén időlegesen segít a Bengay krém. Recept nélkül kapható, de a használati utasítást ajánlott elolvasni.

tegnapelőtt 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!