Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiként gondjaim...

Felnőtt férfiként gondjaim vannak a kakilással, mit lehetne tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Napi 3-4 alkalommal megyek el, ilyenkor 15-20 percet trónolok, de előfordulnak fél órás etapok is. A gond csak az, hogy eléggé hangos vagyok közben; és itt nem csak a szokásos ürítési zajokra kell gondolni, hanem rettentő hangosan nyőgök és üvöltök közben, de arra is volt már példa, hogy egész egyszerűen elsírtam magam. Ez már csak azért kellemetlen, mert társasházban élek, és sajnos több házsártos szomszéddal is meg vagyok áldva, akik folyton cseszegetnek emiatt. Az egyik pl. a falat szokta verni ilyenkor mindig, és rohadt idegesítő, most szerinte én azért üvöltök, káromkodok meg zokog ott hajnal 4-kor, mert épp ehhez van kedvem? Sajnos ez már a lakógyűlésen is téma volt, szóval már azok is tudják, akik nem a közelemben élnek...

Munkahelyen is elég kellemetlen tud lenni, többször is kopogtak be kollégák, hogy minden rendben van-e, de még a főnök is fültanúja volt egyszer.

Legutóbbi élményem is elég kínos volt. Először látogattuk meg barátnőm szüleit vidéken, akiknek szintén végig kellett hallgatniuk nem sokkal az érkezésünk után. Mikor kijöttem, teljesen lesokkolva néztek rám, párom pedig rákvörösen ült ott közöttük. Később kettesben elmondta, hogy ez azért így sok volt kicsit elsőre, amit megértek, csak éppen nem tehetek róla.

Másnak is akad ilyen problémája? Hogyan lehetne orvosolni?

34/F



jún. 30. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
😂😂😂😂😂😂😂😂
jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezhülye xD
jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Seila ***** válasza:
79%

A kérdésednél nem is a kakálásodra összpontosítasz, hanem a vele járó érzelmi megnyilvánulásokkal.

Ha valójában ilyen problémáid lennének, akkor már orvosnál kötnél ki.

Szóval kamu az egész, mert perverz vagy.

jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a nyögdécseléseket és fura hangokat;valahogy így kell elképzelni?

[link]

jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha valóban ilyen fájdalmaid lennének, akkor már régen látott volna doki és segített volna. De mivel ez egy hatalmas kamu, persze hogy nem vagy jártas a témában. Értem én, hogy egy sz.ar fétises hülye vagy, meg azt is értem, hogy se haverok, se csajod, de azért na…legközelebb kérlek egy jobb sztorit hozz, mert ez a ordítva sz@rok duma nem éppen izgi
jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Jót kacagtam, köszi. Kissé proli a humorod, de így nap végefelé elmegy egynek.
jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Természetes, hogy hosszan trónolsz, mivel napi 3-4 szeri retyóra járásnál mégis mit nyomjon már ki szerencsétlen szervezeted? Járj 2 naponta és letudod 5 perc alatt, tükörsimán.
jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

7


Nem sok a napi 3 alkalom.Sőt tudomásom szerint az a jó ha annyi amennyi a fő étkezések száma.Tehát a három az ideális mennyiség.Magam is általában 2-3 alkalommal szoktam.Az a javaslatod meg,hogy valakiben rendszeresen 2 napig pangjon az ürülék;szerintem kifejezetten egészségtelen.

jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
De, sok. És semmi köze fő étkezések számához, mert azok nem 2-3 óra alatt érnek le. Nem pang ott semmi, 1-2 nap mire végig ér. A te elméleted teljesen hibás, te aszt hiszed, hogy megesszük, 2 óra múlva lent kopogtat, amit ott őrizgetünk 2 napig.
jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azta, de jó humorod van. 😃

Elképzeltem, ahogy jössz ki a barátnőd szüleinek vécéjéből és mindenki némán r@d bámul. 😂😂😂

júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!