Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 napja nem ettem egy falatot...

Rebeka20060813 kérdése:

6 napja nem ettem egy falatot se. Diagnosztizált depresszióval küzdök, de eddig nem volt gond az etkezessel, sőt viszonylag sokat is ettem. De már 6 napja egy falat nem megy le, édesanyám főzött tegnap, rá nézek a ételre és nem,mi lehet?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 12:52
 1/7 anonim válasza:
59%
Dokinál voltál vele? Lehet tudna megoldást rá
tegnapelőtt 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, részben az időjárás is az oka ennek, másnak sincs étvágya, mert ebben a melegben kevesebb az energiaigényünk, nem kell magunkat fűtenünk. Egyél gyümölcsöket, az édes is, rostos is, vitaminos is, folyadékos is.
tegnapelőtt 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit főzött anyukád?
tegnapelőtt 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ettől a melegtől nekem is kisebb az étvágyam. A házi kovászos uborka sokat segít, hogy a reggeli szendvics lemenjen. Iszol elég vizet? Cukorka, nasi, sós mogyoró se megy?
tegnapelőtt 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos, úgy tűnik ezt a depresszió teszi, agyi gátlás. És olyan is van, hogy bél-agy gát. Egy családtag van hasonló helyzetben, 4 napja nem evett, de nem megy el orvoshoz.

Most néztem egy műsort, azt javasolják, rostok bevitele és mozgás.

Ez olyan mint egy népbetegség, terjed.

Előtted áll az élet, de gondolom félelemmel tölt el.

A jó hír az emberiség számára, hogy nemsokára egy új világ veszi kezdetét melyben nincs szenvedés.

tegnapelőtt 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A családtagodnál is trópusi idő van, 5-ös! Pár nap alatt semmi baja nem lesz.
tegnapelőtt 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan rossz dolgokat írtam? 10%?
tegnapelőtt 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!