Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ehhez a vércukormérőhöz kell...

Ehhez a vércukormérőhöz kell tesztcsík?

Figyelt kérdés
[link]
jún. 29. 05:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A leírásában szerepel a tesztcsík:

"A DRM-GCM01 glükométer csak a DRM-GCMS50 tesztcsíkokkal használható."

jún. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Ehhez amúgy drágább a tesztcsik mint egy 5000 ft-os vércukormérőhoz?
jún. 29. 06:31
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért, máshogy hogyan mérné meg a vércukrot? Hová cseppentenéd a vért, a kijelzőjére?

Ne haragudj, de ennyire nem tudod használni a netet? Igen, drágább mint 5 ezer+ a szállítás. Menj be inkább a patikába, kérj accu check vércukormérőt, abba egy doboz tesztcsík 2700 ft...inkább ne rendelj neteől, ha ennyire nem értesz hozzá. A patikában majd segítenek és olcsóbban jössz ki.

jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pont azért kérdezek itt hogy meg tudjam a választ. De akkor a másik az drágább összességében?


Úgyis felteszem akkor a kérdés hogy melyik a legolcsóbb bérlés vércukormérő használat során tehát mindenestől egy vércukormérésre kiadott forint összeg a legolcsóbb nem maga a mérő az melyik típus ez amit mondasz? És azt a típust nem lehet megrendelni netről olcsóbban?

jún. 29. 07:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Na jó...

Tessék, rendeld meg ezt, ebben benne van a készülék is és az 50 db-os tesztcsík. Ha elfogy, akkor minden további doboz tesztcsík 2700-3000 ft.

Ha azt a vércukormérőt veszed meg, mint amit küldtél, ahoz a tesztcsík 7000 ft+postaköltség, mert csak a neten lehet kapni, patikában nem, szóval a pótlása sem egyszerű, illetve maga a készülék sem megbízható.

Szóval igen, ez éri meg, itt a legolcsóbb, innen rendeld meg. : [link]

Nekem is ilyen van, pontosan mér, soha semmi baj nem volt vele.

jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ez még olcsóbb, szintén készülék+tesztcsík+ egyéb tartozekok. [link]
jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Én kihasználnám a 15000 ft-os ingyen postát. Mit javasolsz mit vegyek a tesztcsikon kívül ami kelleni fog majd még hozzá? Valami lándzsáról is hallottam. És milyen arányban vegyem ezeket?
jún. 29. 17:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Ebben a csomagban van lándzsa is. Mondjuk most nézem, hogy csak 10 darab tesztcsík van ajándékba az eszköz mellé. Akkor amikor kiválasztod az eszközt, akkor vegyél a fajtájának megfelelő elnevezésű tesztcsíkot (Instant vagy Activ) mert mindegyik csak a saját tesztcsíkjával működik.

Én soha sem használtam az ujbegyszúró tollat, simán csak a lándzsával szúrok.

Ezen kívűl más nem szükséges.

Orvosi javaslatra kell mérned a vércukrod? Ha igen, ki tudod számolni, ha pl napi 2x, akkor az 25 napra elég. Ha csak azért veszed, hogy néha megmérd akkor sokáig elég.

jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem, de egy ideig rendszeresen szeretném mérni hogy milyen ételre hogy változik.

Úgyhogy megérnék kihasználni a 15000 forintot az ingyen postaért.

Lándzsát milyen gyakran kell használni vagy cserélni vagy ez hogy megy?

júl. 1. 08:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Én addig használtam egy lándzsát míg jó éles volt és nem fájt úgy a szúrás
júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!