Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért marja szét a torkom a...

Miért marja szét a torkom a gyomorsav?

Figyelt kérdés

Minden este ez tortenik velem. Hogy amikor lefekszek az agyba telefonozok vagy tvzek vagy aludni akarok minden mit csinalok hirteen csak ugy feljön a gyomorsav és eddig ilyen nem volt de most olyan sok jott fel hirtelen hogy majdnem kihanytam de vissza lement aztan azota meg mindig erzem baloldalt a tokormba nyelocsovembe hogy ott volt

Ez normalis?

Most mit tegyek?

Valakinek volt mar ilyen?

Mit csinaljak hogy ne tortenjen?


20 eves fiu vagyok



jún. 25. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
közvetlen elötte esetleg jól bekajáltál?
jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Savlekötő?
jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 es Nem ettem semmit elotte 2 órával ezelott ettem egy szalamis szendvicset

2 es Nincsen itthon ilyenek


Es most ittam szodabikarbonas vizet de semmi

jún. 25. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig a szódabikarbónának kéne használnia. Mennyit tettél bele? 1 teáskanálnyi kell, nem egy késhegynyi. Szívjál jó mélyre sok friss levegőt az ablakban, majd megemésztődik.

A háziorvossal írass Quamatelt, de recept nélkül is lehet kapni 10 mg-osat, azt minden este kell szedni. És vegyél Rennie-t, az is nagyon jó tűzoltásnak.

jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Màr elmult valoszinuleg a szodabi karbonas viz hatott de nagyon enyhen meg erzem de az mar semmi.

Egyebkent hogy ertetted azt hogy “közvetlen elötte esetleg jól bekajáltál?” Elotte sokat kellene ennem es akkor nem történik ez? Vagy nem kell ennem? Nem ertem ezt

jún. 25. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell lefekvés előtt fűszereset, zsírosat enni. De két óra nem közvetlenül lefekvés előtt van.
jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!