Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő ezt a hasi zsírt...

Mennyi idő ezt a hasi zsírt leadni, és kb kétszer ekkora popsit elérni?

Figyelt kérdés

Már rég életmódot szeretnék változtatni, a táplálkozásom már rendben van, viszont nehezen állok neki az edzésnek:D

[link]



jún. 25. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A hasi zsírod nem túl sok, 1-2 hónap alatt teljesen eltűnhet. Azért kétszer ekkora popsi túlzás lenne, azt ezéssel tudod izmosítani, attól formásabb lesz. Szintén pár hónap, mire látható eredménye lesz.
jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nagyon sok lány sokért nem adná,ha ilyen alakja lenne.
jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Annyira szánalmas, hogy valami mesterkélt műkonstrukció okán a legtöbb nő azt képzeli, hogy a nagy mellek, és a segg az jó, bezzeg a has az legyen nőietlen, lapos deszka... A párnás has pont ugyanannyira a nőies női test része, mint a mell, meg a segg. Ha úgy tetszik, a harmadik fontos domborulat. Persze a tiéd, csinálsz vele amit akarsz...
jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem kifejezetten nem tetszik a nagy mell, viszont egy éve lapos hasam volt, aztán antibiotikum kúra, és semmittevés mellett lett ez a kis pocakon és rettentően hiányzik a lapos hasam. Egyébként a kis fenékkel sincs semmi baj, viszont nekem lottyedt, miota az eszemet tudom nem volt erőm kezdeni vele valamit, és szeretném ha legalább feszes lenne:D
jún. 26. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit. Nem vagyok az egészséges életmód ellen, de tökéletes vagy így.
júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!