Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teperinep 25 mg gyógyszert...

Teperinep 25 mg gyógyszert szedett valaki fejfájásra?

Figyelt kérdés
Mindennapos Tensios fejfájásra kaptam az Amerikai üti Neurológiai klinikán, de a leírásban ez inkább egy antidepresszáns, ezért tettem fel a kérdést.

jún. 22. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Anyós. Jó, de kb két hét, mire felépül a hatása.
jún. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Antidepresszánsként is használják, de migrénre meg idegi eredetű fájdalmakra is indikált.
jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Én keverttípusú fejfájásra szedtem. Jónak jó volt de minden reggel úgy keltem fel mint akin úthenger ment keresztül. Az akkori dokim azt mondta hogy kombózzam cataflammal,akkor elég ütős..de sosem mertem kipróbálni.
jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Áfra doktornő? Bízz enne! Teljesen renden van, hogy azt adnak rá. Az már más kérdés segít-e.
jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3/4: Meddig kellett szedni?
jún. 23. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Pár hónapig szedtem,de nem bírtam tovább,mert nem akartam ilyen gyógyszeren élni,így elhagytam.
jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!