Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha úgy adok...

Mi történik, ha úgy adok magamnak vérhigítót, hogy nem orvos mondta?

Figyelt kérdés

Műteni fognak altatásban, és a műtét következménye lehet a trombózis, amitől rettegek. Fogamzásgátlót is szedek, aminek szintén van trombózist előidézhető hatása, de erre vettek nekem vért, meg hajlamot vizsgáltak, amikor elkezdtem szedni, és az orvos szerint szedhetem.

No de félek, hogy a műtét+fogamzásgátló már trombózist fog nekem okozni.

Egyelőre nem tudok róla, hogy kapok-e majd vérhigítót. Ha nem írnak fel, akkor elővigyázatosságból bökhetem majd magam?

Anyumnak pont olyan baja van, hogy vérhigítóznia kell, így van otthon.


jún. 19. 16:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ma lesz a műtét, SEMMIT nem aludtam, ki vagyok száradva, dobol a szívem, hányingerem van, lehet el se megyek már komolyan arra gondolok.
jún. 20. 06:01
 12/17 anonim ***** válasza:

Idióta vagy. Nem vérhigítóra, hsnem nyugtatóra lett volna szükséged.

Szűz Mária, dobog a szíved, hallatlan!🤣

Na, szedd össze magad, kevertess le anyáddal magadnak egy nyaklevest és menjél szópen.

jún. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát nem olyan vicces, elhiheted.

Meg amitől még félek, hogy felébredek altatás közben, amikor fel vagyok tárva+cső van lenyomva a torkomon.

jún. 20. 06:19
 14/17 anonim ***** válasza:
:D Meg hogy elrabolnak az ufókok, nem?
jún. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Na ja😂

Túléltem. Most tértem teljesen magamhoz. Úgy kiütött ez a szar, hogy azt sem tudtam mi vagy ki vagyok.

jún. 21. 04:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha maradt még, akkor àtvenném
jún. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem se adnak otthonra, pedig jó lenne 😝
jún. 21. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!