Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyleszedés mennyire...

Anyajegyleszedés mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Hasamról kell majd leszedni egyet, majd augusztusban műtenek. Izgulok meg félek nagyon.

jún. 18. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb., mint amikor megvágod a kezed papírral, de nem a műtét, hanem utána néhány napig.
jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyi érzéstelenítő beszúrásakor lesz lesz egy kis szúrás, utána nem fog fájni a beavatkozás. Műtét után pedig, mint más seb fog fájni.
jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete szedtek le a nyakamról. Az érzéstelenítő beszúrása azért fájt, nyilván túlélhető, de rosszabb volt mint egy oltás vagy vérvétel. Utána a sebész óvatosan próbálta, hogy hat-e, akkor egy picit még éreztem, úgyhogy adtak még, az már nem fájt. Utána sem. Az első nap rögtön hazaérve bevettem egy fájdalomcsillapítót, hogy már hasson mire kimegy az érzéstelenítő. Így egyáltalán nem volt problémám, és többet gyögyszert se kellett bevenni.


A varratszedésnél se éreztem semmit, pedig aggódtam, hogy a bőrből alig kilógó cérnát mégis hogy szedik ki.

jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nyakamról szedtek le, igaz nem anyajegyet, hanem atheromát. A folyamat ugyanaz volt. Érzéstelenítő kicsit em fájt, pedig kaptam jó párat. Utána nekem is rápróbált a doki, majd adott még párat. A műtét fájdalmas nem volt, annyit éreztem, hogy csinál valamit, meg hallottam, ahogy serceg a szövet. Kijöttem a műtőből, várni kellett kicsit kint, aztán beültem a kocsiba. Nekem eddigre szinte teljesen kiment az érzéstelenítő, úgyhogy durván elkezdett fájni, de fájdalomcsillapító segített. Utána pár napig húzódott a seb, de ennyi, varratszedés pedig konkrétan jó érzés volt.
jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!