Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokszor véres a zsepi amikor...

Sokszor véres a zsepi amikor orrot fújok,de a vèrnyomásom nem szokott magas lenni,ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
jún. 14. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Véres a taknyod .
jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen eddig én is eljutottam,de miért?
jún. 14. 11:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elpattant egy ér.
jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajszálerek elpattannak az orrodban. Nekem gyerekkoromban gyakran vérzett az orrom, Rutascorbint ajánlottak.
jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 qborka ***** válasza:
100%
Igen,a Rutascorbin jó lehet.
jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyesek orrfújáskor mindenképp 100 bar túlnyomást próbálnak előállítani, aztán fél perces trombitálással egyszerre akarnak megszabadulni fél liter takonytól. Te ne legyél ilyen, mert ez ide vezethet.
jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ételallergia okozta az orrvérzésemet.

Elég macerás kideríteni, hogy mi okozza, mert az étrendből ki kell hagyni legalább egy hétre az allergiát kiváltó anyagot.

Ha vannak kedvenc ételeid, amit szinte minden nap eszel, próbáld meg minimum egy hétig nélkülözni. De egyszerre csak egyet.

Minden mást ugyanúgy ehetsz. Ha nem vérzik az orrod legalább egy hétig, akkor nagy eséllyel kiderítetted, melyik ételre vagy allergiás.

Nézd meg az összetevőit, miből készült. Ha a többi ételben is ugyanolyan színezékek, állományjavítók, térfogatnövelők, tartósítószerek vannak, akkor olyat se egyél legalább egy hétig.

jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"A véres (vöröses, rózsaszínes) váladék mögött gyulladás állhat. Ha az orrjáratok kiszáradnak és irritáltak, a szövetek károsodhatnak. Ez számos dolog miatt következhet be, köztük az allergia, a fertőzések, illetve a túl sok fújás vagy dörzsölés miatt keletkező mechanikai sérülések okolhatók elsősorban."
jún. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk férfiágon öröklődő orrvérzés van 30 éves korig (Apám mondta).

19 éves koromban Németo-ban dolgoztam (NDK). A művezetőmnek nem tetszett, hogy vérzik az orrom, elküldött orvoshoz. Ott bekenték valamivel, és évekig nem vérzett. Sajnos nem tudom, a fiaimnál hogy oldódott meg. Talán már itt is van megfelelő alkalmazás. A Rutascorbint nem ismerem, majd kiderül, hasznos volt e nálad.

jún. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehidratáltság, gyulladás, allergizáló-stimuláns anyagok (pl: sok koffein) miatt is lehet.
jún. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!