Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már olyan köztetek...

Volt már olyan köztetek akinek negatív EEG lelet mellett is epilepsziát diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
Negatív lett az EEG eredményem viszont petit mal tüneteim vannak. Deja vu érzés rosszullét előtt és zsibbadás érzés, majd rosszullét közben nyalogatom a szám, utána meg nem emlékszem semmire ami a rosszullét közben történt, zavart vagyok, fáradt. Volt már valakinek hasonló?

jún. 12. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze.

Nekem petit mal és grand mal tünetek mellett is előfordul, hogy az EEG negatív. Ha az EEG alatt nincs semmilyen roham kezdet, akkor nem tudja kimutatni honnan indul ki a roham. Közel 20 éve vagyok epilepsziás, de mivel gyógyszeres kezelésen vagyok, ritkán fordul elő roham, és az EEG néha semmit sem mutat.

jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Az EEG csak az adott időszakot mutatja.
aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!