Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vitaminoktól, cigitől,...

A vitaminoktól, cigitől, kávétól felpüffedhet a szem alatt az arc?

Figyelt kérdés
Átlagos alkatú sőt inkább vékonyabb lány vagyok, de a szemem alatt és az arcom oldalt meg pufi lett. És nem olyan esztétikus már az arcom sajnos. C, D, B vitaminokat szedek.

jún. 9. 14:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
1 hónapja nem apad le az arcom, azelőtt is volt hogy felpuffadt, de pár hét mulva le apadt, de most mindig püffedt, nem egészséges főleg mert amugy vékony vagyok.
jún. 9. 14:48
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem a vitamintól, kávétól és a cigitől puffadt fel, hanem biztos olyat ettél.
jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De pénteken voltam megnézetni, nincs étel alergiám. Mindenki arra gondolt, de nem. Mindig ilyen akármit eszek. Egy időbe le apadt, de már egyre pufibb és sajna a szemem se olyan nagy már így, optikailag kisebb egyre jobban a szemem mert dagad az arcom.
jún. 9. 14:52
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ételallergiáról beszélek. Rengeteg ételnek van puffasztó hatása. Nézz ennek utána. Az is lehet, hogy egyszerűen csak megcsípett valami és bedagadt attól az arcod. Kend be Fenisztil géllel.
jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De régóta ilyen az arcom és régen még vissza apadt de már régóta nem apad vissza.
jún. 9. 14:58
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Valamire allergiás vagy, ami nem étel. Lehet kozmetikai termék, valami megcsípett..stb..

Háziorvos nem küldött el más vizsgálatokra? Nem adott valami gyógyszert?

jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kardiológia és keringési probléma is okozhat ilyet, pajzsmirigy probléma szintén. Érdemes jobban kivizsgáltatni magad. Vitamonoktól biztos nem.
jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, adott semmit és nem küldött el sehová, de lehet az is hogy arcra hízok nem? Pedig a súlyom nem változik
jún. 9. 15:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy valaki csak arcra hízik.
jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ödémásodsz. Kivizsgálás kéne.
jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!