Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni anális...

Mit lehet kezdeni anális fisszúrával, ami évek óta vissza-vissza jön? Miylen krémek/szerek válnak be?

Figyelt kérdés

Annyira vissza jön, hogy már egy bőrcsomó is van a fenekemen.

Voltam sebész-proktológusnál. Egy jóhírű magán orvosnál. 3-ra volt időpontom, 4:30-kor fogadott. 10 percet nem voltam bent vizsgálattal együtt, 20.000 forintot fizettem.

Ő azt mondta, semmit nem lát, a bőrcsomóhoz nem nyúlna, ha vérzik, elég az, amit a háziorvos felír.

Fiatal nő vagyok. Székelés után enyhén bedagad. Néha vérzik. Ciki, kellemetlen...

Most használok Neugranormont, amikor érzem, hogy viszket. Az sokat segít. De gondolom ez csak tüneti kezelés:/


jún. 4. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Étkezésemmek nincs baj, sem a folyadék és rost bevitelemmel.
jún. 4. 20:36
 2/7 A kérdező kommentje:
Étkezésemmel*
jún. 4. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Műtét.
jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt orvos nélkül nehezen teszem..
jún. 4. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre, államiba, tb alapon. Nálunk a szakrendelőben nagyon jó orvosok vannak, talán nálatok is, beutaló sem kell.
jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén zenész, negyedik orvost fogyasztom, eredmény 0 🤞
jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az itteni kórháznak rossz híre van. Nem is véletlenül. Oda a lábam nem teszem be. Ezért mentem magánba
jún. 5. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!