Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy most már műteni...

Lehet, hogy most már műteni fognak ínhüvelygyulladás miatt? N

Figyelt kérdés
3 hétig fájt a csuklóm, majd elmentem orvoshoz, és kiderült, hogy ínhüvelygyulladás. 2 hétre kaptam gipszet, viszont mellette dolgoztam, mert nem mehettem táppénzre. A gipszben elkezdett fájni a középső ujjam, majd lekerült a gipsz, és továbbra is fájt a csuklóm meg az ujjam. 10 fiziko és lézeres kezelést letudtam, de továbbra is fáj. 2 ismerősömnek most műtötték a csuklóját, mert nekik sem múlt el. Lehet, hogy akkor rám is ez vár? Egyébként 2 éve a jobb csuklóm volt ínhüvelygyulladásban, de a kezelések után jobb lett, viszont most megint el kezdett fájni az is :/

jún. 2. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem mehettel táppénzre? Ilyen nincs. Nem kellett volna dolgozni. Ha hegesedik vagy genyesedik akkor műteni kell különben többé nem fogod tudni úgy mozdítani mint korábban. Megér neked ennyit egy táppénz?
jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel azonnal táppénzre küldenek ahogy fent a gipsz.

Hétfői nap voltam előző héten dokinál, kedd reggelre beutalt a sebeszetre (magánban nem tud begipszelni).

Hétfőn már mondta hogy ez táppénz hívjam a háziorvost

Befáslizta, felkototte, másnap meg felkerült a gipsz, 4 ujj es egészen könyékig a karom.

Ma volt a kontroll, szépen apadt a pukli így már kaptam műanyag gipszet is.

Dolgozni így esélytelen lenne, nem tudod es nem is szabad használni a kezed. Ezért van a gipsz..

Ja es nekem előre mondta a doki hogy 1 hét gipsz nem oldja meg, ő azt javasolta hogy 1 hónapig legyen gipszben. Szar de ez van. Legalább már nem faj így hogy pihen.

Másik doki pl ujjakat nem gipszeltet, az nem jó! Ezelőtt tett fel gipszsínt egy másik doki magánkórházban, semmit nem ért, 2 hét után lekerült ugyanúgy rossz volt

jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kettőt gipszelik akkor. Páromnak ez van.

Elment dokihoz aztán más nem segített, beutalta gipszelésre.

Mentem vele mert mindkettőt begipszelték. Durva volt mikor jött ki mindkét karja gipszben és felkötve nyakba.

Itthon lábadozik, 4 hétig lesz begipszelve.

júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit csináltak veled?

Nekem kezsebesz nézte meg, most olvasok utána mindenhol kinek mi használt.

Kaptam egy beutalót, mert “teljes tehermentesítés javasolt. Kérem a fent nevetett beteg jobb kar gipszsínben történő rögzítését!”

Ezzel hétfőn kell menni be.

Annyit mondott az orvos hogy gipszbe tesznek ujjakkal együtt és felkötve kell lenni.

Sebészeten most egy sint fáslival tett fel tenyér alatt ujjakkal konyekig és így kell hordani. Nyakba kötve.

Ujjak nélkül nem lehet gipszelni?

Ez így nem túl vicces mert vezetni sem tudok.

Ez a kötés nem elég? Muszáj gipszelni?

júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ez a javaslat már, akkor begipszelik.

Ideiglenes kötés amit kaptál a gipszelésig, az nem jó.

Ujjak nélkül is gipszelik, de eset válogatja, neked ezek szerint az ujjakat is rögzíteni kell.

Nekem “csak” konyekig érő gipsz volt ujjak nélkül, de mindkét kezemen.

júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!