Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két oldali hallójárat gyulladá...

Két oldali hallójárat gyulladás? Lehet belőle halláskárosodás?

Figyelt kérdés

Szombaton jöttem haza olaszországból, tengervíz ment a fülembe. Fájt a fülem, szóltam anyámnak kért időpontot az orvoshoz. (Kb pár hét és töltöm a 16-ot) kedden elmentünk orvoshoz, éppenhogy ránézett kikapargatta azt mondta utókezelés nem kell és elküldött. A fülfájás rpsszabbodott, és átment a bal fülembe is. Érzem ahogy szűkül össze. Mint amikor hallójárat gyuszim volt olyan. Bal fülemre konkrétan alig hallok mert el van tömődve. Jobb fülem is fáj. Tompábban de érzem. Nem jutottam el ügyeletre mert anyámék nem vittek el azt mondták várjunk még. Most kicsit helyre raktam anyámat hogy keressen nekem aürgősen egy időpontot, mivel nahyon fáj a fülem és terjed át a balra is és érzem hogy baj van.


Ebből lwhet maradandó károsodás?



máj. 30. 19:59
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
A gyulladás terjedhet, de amúgy emiatt nem kell időpont, odamész a fülészetre.
máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1es igen ma megyünk. Csak ugye 16 alatt nem lehet egyedül menni én meg olyan 4 hét múlva töltöm a 16-ot
máj. 31. 10:24
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért ne mehetnél 16 évesen? Invazív beavatkozásokhoz kell csak szülői engedély, kivéve ha sürgősségi.
máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!