Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukámnak kijött a füle...

Anyukámnak kijött a füle alatt két csomó orvos nem tudta eldönteni hogy fültőmirigy gyulladás vagy daganat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Holnap megy laborba. Nagyon félek hogy anyukámnak lesz baja.

2 napig lázas volt anya és azután jött ki ez


máj. 29. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást, de mégis honnét a manóból tudnánk, ha az orvos se?!
máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem komoly!! De azt te sem gondolhatod komolyan, hogy itt megmondják majd neked ha az orvos sem tudta.
máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam hátha valakinek előfordult már ilyen és tudja mi. Nem okoskodásra és lekezelő válaszokra vártam.
máj. 29. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nyirokmirigy duzzadt csak meg. Nekem is volt ugyanilyen. Vettek tőlem vért, hogy kizárják a nagyobb bajt, aztán egy hét múlva magától elmúlt. Kizárt, hogy daganat lenne, azok nem jelentkeznek mindjárt párosával.
máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvos majd megmondja labor után, de erre találtak ki képalkotó diagnosztikát is.
máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyulladás lesz az, nyugi. A rák nem okoz lázat :) Meg épp a láz után jött elő? Dokitok ne riogasson már bennetek a legrosszabbal.
máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!