Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen pontos,jó minőségű de...

Milyen pontos,jó minőségű de megfizethető pulzoximétert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Már rég óta szeretnék venni egyet, de annyi van az interneten, hogy nem tudom melyik éri meg az árát


Köszönöm előre is a segítséget!



máj. 28. 16:13
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Truelife, Beper, Omron, Beurer, Homedics pl.

Nekem az a tapasztalatom, hogy 8-9 ezer alatt nem érdemes venni, a Truelife elég pontos, és anyaghasználatra sem olyan rossz, nem lassú nagyon. A Perfect Medical sem rossz, szerintem egészen pontos, viszont az anyaghasználat nem olyan jó, és nagyon lassú, sokszor egyébként valami miatt nem is hajlandó mérni, nem tudunk rájönni miért, másnál ezt nem tapasztaltam. Van nekem még egy noname 3000 Ft-os, hát az legalább 15 pulzusszámmal mellémér mindig, illetve a szaturáció is 94-95, míg a Truelife és a Perfect Medical 99-et mutat.

máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!