Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott izzadás oka mi lehet?

Túlzott izzadás oka mi lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, most hogy jön a meleg elszaporodnak ezek a kérdések, de ezzel a problémával régen küzdök. Mindenki izzad és ez kell meg természetes blablabla, de rólam konkrétan ömlik a víz mondjuk 25 fok felett és ez több mint kellemetlen, főleg ha esetleg még közben kérdezgetik is, hogy jól vagyok-e. Eléggé megkeseríti a mindennapjaimat így a melegebb hónapokban, illetve az önbizalmamat is leveti. Figyelek a higiéniámra, szóval büdös nem vagyok, sőt és hál'Istennek az izzadságom is szagtalan, csak nagy mennyiségű. Párkapcsolatban egyelőre nem volt belőle gond, volt barátnőm teljes mértékben tolerálta és elfogadott, de ugye ennek már vége és eléggé visszajött az önmagam takargatása az izzadás miatt így, hogy nincsen pozitív visszacsatolás úgymond.


Ezt a mesét azért írtam le, hogy teljesen értsétek a kérdést. Egyébként sportolok, teljesen normál testalkatom van, szóval ezek szerintem kilőve, mint "hibalehetőség". Próbáltam már a solutio antisudoricát is, ez hatott, de egyrészt csíp, másrészt pedig nem akarom átitatni vele az egész testemet hetente a mellékhatások miatt.


Bárki esetleg talált erre megoldást (a botoxon kívül)?

Köszi a válaszaitokat! :)



máj. 27. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi is a BMI-d?
máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 - 23.7
máj. 27. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!