Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a fejem?

Miért remeg a fejem?

Figyelt kérdés

Mar evek ota van ez nem tudom kb 4 eve azt hiszem amiota kijartam az altalanost de lehet mar tobb eve

Hogy amikor edegen emberek elott vagyok akkor elkezd remegni akaratlanul a fejem de ezt csak en erzem ugy ertem szerintem masok ezt nem latjak ha pl mev vagyok ilyedve vagy zavarba jovok vagy sieset valamivel ezt tortenik de nem tudom miert

Igazabol vissza huzodo vagyok idegen emberek kozott vagy ismerosok kozott de ismerosoknel nem annyira de mar nem jarok iskolaba mert vegeztem

De egyszer nagyon megijedtem amikor munka ügyön ültem és a kollega ellenorizte az adataimat nagyon zavarba voltam es akkor nagyon remegett a fehem es aztan vettem mely kevegoket es elmult nem tudom mitol lehet eddig meg regebben azt hiitem azert van mert nincs megszokva ha idegenekel vagyok de itthon is elofordul pl most is amikor szuleim beszeltem mogottem en meg csinaltam a szedvicsem pedig itthon nem vagyok vissza huzodo itthon nagyon szabadnak erzem magam

Neha azon gondolkozom mi van ha elkezdek rangatozni es rohamom lesz

Valakinek volt hasonlo vagy ez mitol van? Neten kereszem mar ra fej tikkelest adott ki de nem ertettem semmit belole


Valakinek volt mar hasonlo? Elmult vagy most van ilyen valakinek?


21 eves fiu vagyok



máj. 25. 19:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Viszont ahogy ra kerestem itt gyakorin 2010-2014 kozott sokan irtak hasonlot ki ide ez mi lehetett akkor? Viszont azok nem kaptak semmilyen valaszt
máj. 25. 19:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel meg egy orvost?
máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert mindig az van hogy megyek oda a nemletezo betegsegeimmel es mar hulyenek nez tavaly egesz evben szeptembertol nyarig oda jartam hogy mindig valamiert fajt a karom aztan 1 het mulva a hasam aztan a hatam nyakam terdem meg stb.. es volt hogy neurologushoz is elkuldott es azt mondta semmi bajom csak minden kis probleman bepanikolok es ezert van ez

De ez a fej remeges ez nem olyan ez mar evek ota van neha attol felek hogy elkezdek valami epilepszias rohamot kapni mert annal szoktak remegni rangatozni

máj. 25. 20:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja es amikor poharbol a vizet iszom akkor is ez van
máj. 25. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el ideggyógyászatra, lehet, hogy valami idegrendszeri oka mégis van, bár persze előfordulhat a pszichikai betegségek (pánikbetegség) kísérő tüneteként is. Egyébként a (normális) esszenciális tremor végtag remegésben nyilvánul meg, a fej remegés inkább Parkinson kórban jelentkezik, de ezeket viszonylag pontosan tudják diagnosztizálni, egyébként meg vannak ismeretlen eredetű kórós megnyilvánulások is, amik nem okoznak problémát..
máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha senki nem veszi észre, csak te, akkor feltehetöen ezt is csak beképzeled!
máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!