Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Haj növekedését segítő szérum,...

Haj növekedését segítő szérum,vagy sampon?

Figyelt kérdés
Ismert és régóta kezelés alatt álló pajzsmirigy beteg vagyok,de sajnos az utóbbi pár hétben egy hormonkezelés miatt megmakacsolta magát,felborult az egyensúly és olyan szintű hajhullást okozott, hogy a teljes hajállományom fele kihullott. Erre a problémára keresek bevált szérumot vagy sampont hogy rá segítsek a növekedésre.Tudom,fogorvos.Voltam góckutatáson,nincsen góc de amikor kiderült a pajzsmirigy gond akkor is volt ilyen problémám úgyhogy biztos hogy ez az oka.
máj. 10. 12:22
 1/5 Metionin ***** válasza:
Próbáld ki a Lidlben kapható Cien koffeines sampont és szérumot. Teljesen banális olcsó cucc de a sampon full ugyanolyan, mint az 5x annyiba kerülő Alpecin és a szérum is meglepően hatásos. Régebben párom próbálgatott végig mindent de ezek a cuccok minden várakozást felülmúltak, én is elkezdtem használni. Belsőleg is szedhetsz vitaminokat, kollagént, az is sokat tud segíteni.
máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj. Ha hiszed ha nem,én próbáltam már régebben azt amit mondasz. A Plantur21 után akartam mást kipróbálni,mert borzasztóan korpás lett tőle. Sajnos ugyanazt váltotta ki.
máj. 10. 13:24
 3/5 Metionin ***** válasza:
Akkor érdemes lenne ezeknek összenézni az alkotóelemeit, hogy vajon melyik okozott korpát és olyat választani, amiben az nincs. Én sokáig használtam pl. a Varga sampont, az is nagyon jó, bár a hajszeszt sosem használtam ami van hozzá. Illetve a Helia D-nek van az a fújós hajelixírje vagy micsoda, abban sok gyógynövény van, anno attól is sok hajam nőtt, esetleg megér egy próbát, hátha az összetevői miatt jobb.
máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rizsvíz, ricinus, rozmaring olaj is jó hajnövesztésre. Nekem bevált a rizsvíz például!
máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül a Varga hajcsepp,sampon és balzsam kombináció győzött meg összetételben és véleményezés terén.Nagyon kíváncsi vagyok hogy beválik-e.
máj. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!