Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt vettem észre hogy fizika...

Azt vettem észre hogy fizika megterhelés után, másnap test szerte vannak izomrángásaim miert?

Figyelt kérdés
Azt hittem magától van de észre vettem pl el keztem ithol tornázni kisebb súlyokat emelni és másnap mindig a hátamon a lapockánal elkezd rangani az azom?
máj. 5. 08:34
 1/2 anonim válasza:

egesik az ilyen. Ha elmész háziorvoshoz, valszeg magnéziumot (magnerot), vagy B12 vitamint fog felírni, esetleg magnéziumot, calciumot felváltva lehet szedni. Valszeg csak átmeneti ásványi anyag hiány.


ha hosszabb távon nem múlik, érdmes vérképet nézetni (főleg vitaminokat, ásványi anyagokat néznek), ha hiány van, pótolni


Ha több hónapon át nem múlik, esetleg neurológiára lehet menni, de valszeg nincs semmi komoly, a magnézium meg szokta oldani

máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
máj. 6. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!