Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan reagál a szervezetetek...

Hogyan reagál a szervezetetek a másnaposságra?Kinek milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
Sok ismerősömnek csak a feje fáj meg émelyeg,nálam például szorongás lép fel,egész testem,kezem remeg reggeltől estig és ájulás érzetem van és ilyenkor nem tudok egésznap csinálni semmit,de ha beveszek egy frontint teljessen jól leszek,de nálam már ezek a tünetek akkor is jelentkeznek másnap ha csak 2-3 sört ittam meg,esetleg ezzel más is van így.Mi lehet az oka?Ti szervezetetek másnap az alkoholra hogyan reagál?(Nem vagyok alkoholista,nem azért remegek:D)

máj. 3. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs, életemben nem voltam másnapos, mivel lerészegedni hülyeség.
máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aki volt már másnapos annak szólt a kérdés. Minek írsz ha te nem voltál még az?:D
máj. 3. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után megszokta, most meg már igényli.
máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
190 centis 85 kilós, 35+ éves férfiként 4 sört is megérzek másnap gyomorégés, enervált hangulat, enyhe hányinger formájában. És az is biztos, hogy az a napom már csak fél gőzzel fog menni. De én sose voltam nagyivó, ha esetleg töményezek is, akkor a másnap az maga a kínszenvedés, és a harmadnapot is megérzem...
máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy mit ittam az este ,már semmilyen bort nem iszom mert az okozta a legdurvább tüneteket,mint a gyomorfájás és a csillapíthatatlan migrénes fejfájás, a sörtől is fáj a gyomrom másnap és még hasmenésem is szokott lenni ezért azt is kerülöm, jó minőségű konyakot iszom azt is max havonta 2 alkalommal 4-5 decit mellé megiszok kísérőnek 2 liter ásványvizet,persze ettől is émelyeg egy kicsit a gyomrom meg álmos,levert vagyok másnap de egy presszókávét megiszom utána egy magnézium pezsgőtablettát hidegvízben feloldva, ezektől elviselhető a másnaposság.
máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!