Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérzik az orrom?

Mitől vérzik az orrom?

Figyelt kérdés
Éppen matek órán ültem, és nem csináltam semmi megeröltető dolgot, és az orrom egyszercsak elkezdett vérezni. Mitől van ez?
2009. jan. 5. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
milyen a vernyomasod? magas?
2009. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám is és én is ilyen voltam fiatal koromban. Semmitől is elindult. Aztán egyszercsak kinőttem. Az orvosok is csak azt tanácsolták, hogy ne tegyünk semmit, magától megszűnik. Hát tényleg igy volt. Nekem sem volt semmi bajom. A vérnyomásom is rendben volt és még versenyszerűen is sportoltam. Tinédzserkor után elmúlt. Lehet te is ilyen vagy és majd elmúlik. Addig persze elég kellemetlen, de nem tudsz mit tenni, ha semmi szervi baj nincs.
2009. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem néha egy orrfújástól is megreped egy hajszálér az orromban, de a vérzés eláll 3 perc alatt, és másnapra már semmi gond. Nagyapámnak is ilyen baja volt. Azt mondta az orvos, hogy ha sűrűn előfordul, akkor kiégetik azt a hajszál eret.
2009. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most akár a hidegtől is lehet, ha ez csak újabban kezdett jelentkezni.
2009. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!