Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehet magyarázni?

Valaki : kérdése:

Ezt hogy lehet magyarázni?

Figyelt kérdés

Szóval egy gyárilag elég bunkó, flegma (így fogadjuk el) kollégám belém kötött, hogy műanyag dobozba hozott éthordóból eszem és műanyag üvegből iszom az üdítőt, mert mikroműanyag.

Erre látom, hogy ő is műanyag éthordóban hozza az ételt, abban melegíti meg és a végén kiönti porcelán tányérra. Ilyen bazinagy 3-5 (??) literes műanyag üveges vizekkel jár dolgozni, és mindig fogja, kiönti a bögréjébe és onnan issza. De előtte a flakonban volt...

Ő miért tudja így ezekkel jobban elkerülni azt a mikroműanyagot?

Megkérdezni tőle nem akarom, mert mondom milyen.



márc. 16. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Csapból kell inni a vizet avval nem lehet mit kezdeni elég buták vagytok ha nem csap vizet isztok!

Vannak alumínium ételhordók is.

márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: szerintem ne törődj ezzel, vannak emberek akik mindig találnak okot a kötekedésre.

Az is lehet, hogy olyan a természete hogy így akart ugratni.

márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Én csapvizet iszom, de azért is egyébként belém kötöttek. Néha szoktam venni szénsavas vizet, de ritkán. A csapvíznél azt kapom meg, hogy hormonok vannak benne, antibiotikum, meg klóros.

Én tudom, hogy ez nem igaz, mert tanultam erről a középiskolában, de ez a mikroműanyag új terep nekem. Akkor még nem volt ez téma (és tananyag)

Amúgy nem is akarok vele törődni, csak úgy érdekel a logika, hogy ő mitől jobb, ha kiönti bögrébe

márc. 16. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem tisztítót vizet isznak az emberek ha nem artézi vizet.Abban nincs mikro meg semmi a klór sem az ha nem mikor megengeded és levegővel érintkezik a víz attól zavarosodik.
márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig kérdezd csak meg tőle. Had zavarodjon bele.
márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!