Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházba haldoklót mért nem...

Kórházba haldoklót mért nem különítik el a normál betegektől?

Figyelt kérdés
márc. 1. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Elkülönítik. Ha te is ott vagy, akkor tudod mit jelent.
márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Paravánt tesznek köré, hogy egyedül lehessen.
márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hely azért

De fehér függönyt tesznek köré alá meg műanyag ponyvát amin már lyukak vannak, hogy be lehessen csomagolni ahogy meghalt

Anyám mélyaltatásban a végén 39 évesen még csak haldoklott de már alatt volt a a kétoldalról összeköthető gumilepedő amit az ember már egyértelműen mutatta szöveg nélkül is, hogy itt a vége

márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3: Ha nem haragszol, megkérdezném: miért, miben hunyt el ilyen fiatalon édesanyád? :(

(Fogadd őszinte részvétemet. Nekem is elhunyt már az egyik szülőm, ő sem volt kimondottan idős.)

márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig kulonitik el, 20 eve legalabbis a mellettem levo agyon halt meg szegeny reggelre.
márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én mondjuk arra gondolok ha van egy több ágyas, de akár két ágyas is elég. Szóval én nem szeretném ha valaki ott feküdne mellettem és tudnám róla, hogy bármikor meghalhat. Még ha elkülönítenék bármilyen lepedővel is durva lenne....
márc. 2. 07:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha megbékélsz a halál gondolatával, mert az életünk átmeneti állapot.
márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!