Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Haláltól való félelem érzése...

Haláltól való félelem érzése mitől van és hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
febr. 6. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Természetes a félelem. Ha nem tudod kordában tartani, akkor érdemes orvoshoz fordulni.
febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Valamennyire természetes. El kellene fogadni, hogy az életünk átmeneti állapot.
febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Félek én is, pedig talán pár év van még... 2-es jól írta, az élet átmeneti.
febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak küzdök erős fejfájással már bő egy honapja, voltam vele orvos mindenem negatív, egyedül polip vagy ciszta van a jobb arcuregemben. És mikor tartós ez a fejfájás rám jön ez az erős félelem érzet…
febr. 6. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor azt kellene rendbe tenni, mert a fejfájás az egyik legkínzóbb fájdalom.

Jobbulást kívánok!

febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha irsz nekem, tudok ajánlani könyveket, amiket ha elolvasol és alkalmazol, akkor el tudsz indulni egy jobb élet irányába.

Alapként mondhatom, hogy ha a testi bajt nem tudja kezelni az orvostudomány akkor szellemi oka van.

febr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leveltetu ***** válasza:
100%
Ugy tudod lekuzdeni a felelmedet, hogy elfogadod azt a tenyt, hogy barmelyik pillanatban veget erhet az eleted, elfogadod azt, hogy amit eddig elertel az nem bantad meg, elfogadod, hogy barmit is rejt a holnap annak orulni fogsz es uj lehetosegkent eled meg. Minden nap egy ajandek, es ha ezt meg tudod elni, soha tobbet nem kell felned a halaltol.
febr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!