Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb hashajtó?

Melyik a leghatásosabb hashajtó?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bogyókat nem javaslok, csak max. esetenkénti alkalmakra. Dulcolax jó, mert bélben oldódik nem gyomorban és nem okoz görcsöket. Stadalax is oké, de az már okoz görcsöket, de hatásos.

Viszont szerintem a FABIANI mályvatea a legjobb. DM-ben, vagy gyógynövényboltban tudod beszerezni.

2009. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

mályva teát már ittam de nem használt :( de a többit még nem próbáltam!

Köszi a választ!

2009. jan. 2. 21:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Éljen a természetesség!

Hecsedli lekvár (csipkebogyó) vagy aszalt füge.

Mindent kihoz.

2009. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A hashajtók akkor nem használnak, ha napközben nem iszol elég folyadékot. Erre is figyelni kell. Mályvateából sem jó mind, direkt írtam a nevét. Én este 6-7 óra körül áztatom be a filtert forró vízbe, lefedem és lefekvés előtt közvetlenül kb. 10-11 órakor megiszom. Mire felkelek reggel a hatás tökéletes. Olykor még a kávémat sem kell meginni és irány a mellékhelyiség.
2009. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszer mellett maradsz, azt is este kell bevenni evés után legalább egy órával, és miután már nem eszel semmit. Hozzáteszem bőséges folyadékfogyasztás szükséges hozzá. Ha tablettát veszel be, egy szem nem hiszem, hogy elég lesz. Legalább 2-re lesz szükség, de ezt ki kell tapasztalni. Ha kettő sem elég, akkor max. 3. az már tuti hat, de igencsak okoz hascsikarást is. Hangsúlyozom bőséges folyadék.
2009. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szilvalekvárt
2009. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem sem használ semmi...szilvalekvár,egyebek...a mályvatea sem,a Herbaria-s hashajtó sem...

a legütősebb viszont a szennalevél v. anyalevél,próbáld ki ezeket,de "ne szokj rá" :))) ja,még a ricinusolajról hallottam,h remek!!!

2009. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. aug. 12. 17:44
 9/13 anonim válasza:
1 liter tej 2 almával.Elég hatásos.
2010. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nekem ilyenek nem használnak....ehetek ecetes uborkát is tejjel vagy akármit akkor sem lesz hasmenésem!
2010. márc. 31. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!