Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves koromig növök még...

Hány éves koromig növök még magasságra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 éves srác vagyok és csak 168 cm. Engem eléggé zavar, mert igaz a legtöbb csaj osztálytársam fölé nyúlok már, de csak pár centivel. 50kg vagy, szóval úgy nagyjából egyensúlyban van a 2.


Na de meg szeretném tudni, hány éves koromig növekedek még magasság terén? Csak mert egy legalább 175ös magasságnak örülnék, a legtöbb csaj így is magasabb nálam... :/


Köszi, 14F.


2010. okt. 18. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
,,50kg vagyok" akart lenni, bocs.
2010. okt. 18. 18:12
 2/8 anonim ***** válasza:
50 kg az nagyon kevés... Én is 168 körül vagyok, de 60 kg.
2010. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Egyik volt osztálytársam,mikor kiléptünk az általánosból,akkor olyan magas volt mint én(168)..Nemrég volt az 5 éves osztálytalálkozónk és most nagyjából 1,5 fejjel magasabb mint én.

Másik volt osztálytársam alacsonyabb volt általánosban mint én,de ugyanabba a gimibe jártunk..hát gimi előtti nyáron annyira megnőtt,hogy egy fejjel lekörözött.

Szóval szerintem ne aggódj,sokan nőnek még ilyenkor..nem is keveset.

2010. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, 14 évesen én is 168 cm voltam. 18 évesen már 196, azóta még nőttem 2-3 cm-t, szal majdnem 2 méter vagyok. 23 évesen asszem nem növök tovább:) A fiúk/férfiak kb. 20-21 éves korukig nőnek, szóval nem kell elkeseredned. Ha meg nem nősz tovább, ilyen a génkészleted, ez van. De szerintem a 175 cm-t simán eléred.
2010. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23 éves korig nől az emberiség 95% a. Ezért nevezik ezt a kort "nagykorunak" Ekkor fejeződik be, a testi fejlődés. Valamikor a szellemit is ideszámították, de azóta azt levitték 18. évre. De van, aki már 14. évesen sem fejlődik tovább szellemileg.:D
2010. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamikor a szellemit is ideszámították, de azóta azt levitték 18. évre. De van, aki már 14. évesen sem fejlődik tovább szellemileg.:D


:D:D:D:D:D:D


Én már régota nem növök,de el tudtam volna viselni +10 cm-t még...

2010. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah, lemaradt: igy lettem végül 154 cm :(

De azt mondják a jobol kicsit adnak :P

2010. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te még a kamaszkor elején vagy. Sportolj sokat, megjön az étvágyad, még kosárlabdázó is lehetsz majd.
2010. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!